contact@suma.com.tr

Search

Soru / Cevap

Suma Han

Satın almış olduğum biletimi nasıl iade edebilirim?

Suma direkt olarak bilet satışı yapmaz. Tüm bilet işlemlerinizi anlaşmalı olduğumuz “bugece.co” üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Suma Han'da etkinlik düzenlemek istiyorum, ne yapmalıyım?

“Suma Han” içerisinde yapmayı planladığınız etkinliğiniz ile alakalı detayları bizlere mail göndererek veya iletişim numaralarımızdan arayarak iletebilirsiniz.

Sizinle iş birliği yapmak için sabırsızlanıyoruz!

İş birliği yapmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Bizlere projeniz ile alakalı tüm detayları içeren bir mail/sunum hazırlayarak “contact@suma.com.tr” adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Yetkililerimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra en geç 72 saat içerisinde dönüş yapacaklardır.

What are the public hours for the Marvin Gallery?

Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies nisi. Nam eget dui. Etiam rhoncus maecenas.

Suma Academy

Suma Academy nedir?

Birbirinden yetenekli ve tecrübeli eğitmenlerimiz ile sponsorluğunda sektörün önde gelen markalarının ürünleri arasından özenle seçilmiş son teknolojiye sahip teknik ekipman ve müzikal enstrümanlar ile Suma bünyesinde eğitim veren bir Eğitim Akademisidir.

 

Suma Academy, düşüncelerinizi tarzı ne olursa olsun müzik ile ifade edebilmenize olanak sağlar. Seçenekli ve full kapsamlı eğitim programlarımız ile Türkiye ve tüm Dünya’da kitlelere seslenen Suma bünyesinde müziğe ilk adımlarınızı atmak için yapmanız gereken tek şey Başvuru Form’unu doldurmak. Başvurunuz incelendikten sonra en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

Dersler nerede yapılıyor?

DJ’ing derslerinin büyük bir bölümü Suma Academy DJ Studyolarında yapılmaktadır. Sadece son kur’a ait dersler Suma Han sahnesinde gerçek performans ortamında ve teknik altyapısı ile verilmektedir.

Müzik prodüksiyon derslerimiz yine Academy bünyesinde bulunan prodüksiyon stüdyolarımızda yapılmaktadır.

Prodüksiyon stüdyomuz, dünya çapında bilinirliği olan popüler bir çok sanatçı tarafından Türkiye ziyaretleri sırasında çalışmak için tercih edilen bir stüdyodur ve ileri sınıf donanım ve yazılıma sahiptir.

Başlamak için herhangi bir ekipman'a ihtiyacım var mı?

Bizlere projeniz ile alakalı tüm detayları içeren bir mail/sunum hazırlayarak “contact@suma.com.tr” adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Yetkililerimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra en geç 72 saat içerisinde dönüş yapacaklardır.

Kayıt dondurmak istiyorum ne yapmalıyım?

Malesef doğal afetler ve can kayıpları mazereti dışında öğrenciliğiniz süresince kayıt dondurması işlemi gerçekleştiremiyoruz.

Suma Beach

Suma Records

error: Content is protected !!